Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III


34000€
Publikuar më Apr 24, 2021 | Numri i Vizitave: 747 | ID: #0290
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Aktash 3
Numëri i telefonit: 044312215
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 34 m2
Cilësit e Prones:
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Përshkrimi

Shitet banesa njëdhomëshe në Bregu i Diellit në adresën Aktash III Blloku 5/1 Nr.12. banesat e himta, afer postes së vogël, banesa gjendet ne katin e 4 ka nxemje qendrore, posedon kuzhinën dhe një dhomë ndaras, dokumentacionin në rregull përkthimi I menjëhershëm, çmimi 38000 €. Tel. 044/312-2 15 edhe viber e WhatsApp.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Gyrner
Emri: 04******** Shfaq telefonin