BALLINA  » SHËRBIME  » Tjera

Avull dhe fishekzjarre


1€
Publikuar më Apr 06, 2021 | Numri i Vizitave: 208 | ID: #0272
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Fushkosove
Numëri i telefonit: 045530036
Përshkrimi

Ofrojme sherbimin e avullit dhe fishekzjarreve per dasma
Kontakti : +38345530036
+38349383133

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Valmir
Emri: 04******** Shfaq telefonin