Shitet Banesa ne lagjen Dardania ne Prishtine


80000€
Publikuar më Apr 05, 2021 | Numri i Vizitave: 99808 | ID: #0271
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Lagjja Dardania, afer shkolles fillore "Dardania"
Numëri i telefonit: +38349750222
Sipërfaqja: 64 m2
Përshkrimi

Shitet Banesa ne lagjen Dardania ne Prishtine afer shkolles fillore "Dardania" me siperfaqe 64m2.
Banesa eshte e gatshme per banim dhe posedon:
- Sallon
- Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
- Teras

Cmim eshte: 80 000 €

Per me shume info: +38349750222 viber/whatsapp

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: A.