Banese me qera ne Ulpiane, Prishtine


230€
Publikuar më Mar 30, 2021 | Numri i Vizitave: 348 | ID: #0266
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Ulpiane
Numëri i telefonit: 044248277
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 50 m2
Përshkrimi

Leshoj banese me qera ne Prishtine, lagjen Ulpiana me saktesisht afer fontanes.
Banesa ka dy dhoma, e mobiluar, me ballkon, nxemje qendrore e pershtatshme dhe e gatshme per banim.
Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i njejti edhe ne viber.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Kastriot
Emri: 04******** Shfaq telefonin