Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit


45000€
Publikuar më Dec 08, 2019 | Numri i Vizitave: 558 | ID: #0026
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Tjetër
Qyteti / Rajoni:
Mal të Zi
Info shtes për adresë: Ulqin
Përshkrimi

Shitet plac ne Shtoj te Ulqinit perballe plazhes madhe Capa Cabana me shtepi te filume deri ne plocen e pare.
Shkallet, rryma dhe uji jane te rregulluara. Gjendet nder kishen katolike ne drejtim te Ades lumit Bojana hymja
e Shejs nga asfalti Quks mbas dy objekteve te larta. Dokumentet jane te rregulluara, vete jam pronari, e mudshme menjeher
te jap kontrate, pllaci eshte 300m2, shtepja 10 me 9,cmimi 45000 € lagja shume e qete, shtepija e pabanushme, poashtu ne
te njeten rruge shes plac prej 750 m2 eshte i paster i rrafshet pa asnjefar objekti. Nese jeni te interesuar ka vend per
bisedim edhe cmim,po ashtu ka mudsi pere nderrim me banes ose diqka tjeter patundshme ne maqedonin perendimore pronari
me banim ne Kercove-Maqedoni.

Telefon fix 0038945221429 Kercov.

Mobil Viber - Whatsapp 0038970656465 ose 004917640107156 Gjermani

email [email protected]

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.