Banesa ne shitje


55000€
Publikuar më Mar 17, 2021 | Numri i Vizitave: 1242 | ID: #0254
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Info shtes për adresë: Eqrem Cabej 6
Numëri i telefonit: +385957534520
Kondicioni: i/e përdorur
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 65 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Ju lutemi na kontaktoni prej : 19-22

Banesa i ka :
Dhom nejes
Dhom fjetjes
Kuzhina
Banjo
2 terasa
Dhe e mobiluar

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Agim
Emri: +3******** Shfaq telefonin