ILIRIA IPTV - mijera programe me super cmim!


50€
Publikuar më Sep 11, 2020 | Numri i Vizitave: 97 | ID: #0249
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prizren
Numëri i telefonit: +38349120306
Përshkrimi

ILIRIA IPTV posedon kanale nga e gjithë bota përfshirë ketu mbi 250 kanale shqip, 3900 kanale nga Evropa (FRANC, HOLAND, ANGLI, SPANJ, ITALI, GJERMANI, BELGJIK, POLONI, PORTUGALI, GREQI, SUEDI, NORVEGJI, FINLAND, KROACI, SLLOVENI, MAQEDONI etj) gjithashtu edhe nga USA, AFRIK dhe AZI ku perfshihen kanale nga lajmet, dokumentar, filma, sport, muzik, islam, per femij dhe VOD (filma sipas deshires). Kanalet kane kualitet HD dhe 4K, gjithashtu jan shume STABILE.
Kanalet punojn ne keto pajisje:
SMART TV (LG, SAMSUNG e të tjerë)
PC/MAC (VLC)
IOS DHE ANDROID
ANDROID TV
STB
MAG 250, 254 dhe 256
ENIGMA2, DREAMBOX, VU+
DREAMLINK T1, T1+, T2, T6
OPENBOX
AVOV BOX/FORMULER
IPTV FOR ROKU
TEST FALAS 24 ORE
ABONIM 3 MUJOR: 25 EUR
ABONIM 6 MUJOR: 35 EUR
ABONIM 1 VJEQAR: 50 EUR

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.