leshohet me qira banesa ne bregun e diellit


300€
Publikuar më Mar 10, 2021 | Numri i Vizitave: 323 | ID: #0245
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: mbas qendres tregtare
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 100 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër shkollës fillore
Përshkrimi

leshohet banesa me qira ne bregun e diellit mbrapa qendres tregtare ne katin e 6,ka sallon dhe kuzhine bashk 2 dhoma gjumi 2 banjo ka rreth 100m2 me nxemje qendrore qmimi 300 tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin