leshohet me qira banesa ne tophane


400€
Publikuar më Mar 04, 2021 | Numri i Vizitave: 363 | ID: #0239
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: ne tophane
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

leshohet me qira banesa ne tophane kati i dyte banesa eshte ndertim i ri banesa eshte e pa mobiluar ka te kompletuar kuzhinen dhe banjon banesa ka salllon dhe kuzhine bashk nje dhome ndamas dhe banjo rreth 40 m2 banesa ka pozite shume te mire afer qendres se qytetit qmimi 200 tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin