leshohet me qira banesa ne ulpiane


200€
Publikuar më Mar 04, 2021 | Numri i Vizitave: 375 | ID: #0238
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: te banesat me tulla te bardha
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

Leshohet me qira banesa ne ulpiane te banesat me tulla te bardha kati i dyte banesa posedon nxemje qendrore e mobiluardhe ka pozite te pershtatshme per studenta banesa ka nje dhome dhe kuzhine ndamas + banjo qmimi 200 tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin