Me Qera per Studente Mbrapa Royall Mallit Maxi 24H Prishtine


69€
Publikuar më Feb 17, 2021 | Numri i Vizitave: 302 | ID: #0227
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Bregu i diellit rruga B
Numëri i telefonit: 045111556
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 80 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Kuzhinë
Përshkrimi

Leshoj me Qera katin e pare te Shtepis ne Prishtine Bregu i Diellit Rruga B Mbrapa Royall Mallit dhe Maxit 24H per Studente femra apo te punsuara, Kati i shtepis ka afersisht 75m2, jan Dy dhoma Gjumi, nje kuzhin e madhe, dhe nje banjo, Qmimi esht i volitshem 69 euro per vajze me Gjitha shpenzimet tona, Ngrohje Qendrore, Rryme, Uje, mbeturina, E mobiluar, vendi esht i qet dhe i sigurit per banim lagjeja e ndriquar per me shum na kontaktoni
Qmimi 69 euro per person me gjitha shpenzimet tona
Viber Info +38345111556
045 111 556

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Ban
Emri: +3******** Shfaq telefonin