Shes shtepi ne Fushkosov


275000€
Publikuar më Feb 01, 2021 | Numri i Vizitave: 339 | ID: #0192
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: Rr gervalla
Numëri i telefonit: 044444741
Dhoma gjumi: 10
Banjo: 2
Sipërfaqja: 2400 m2
Viti i ndërtimit: 2012
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Dhomë ndenjeje
Dhomë ngrënie
Kuzhinë
Dysheme me pllaka
Dysheme me parket
Ballkon
Vatër
Bunar
Ujësjellës
Kanalizim
Parkim
Kopësht
Oborr të rethuar
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër restorantit
Afër parkut
Afër shtëpis të shëndetit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Shitet shtepia ne Fush kosov rr Vëllezrit gervalla
Afer xhamis
Shtepija posedon nxemje qendrore izolim te jashtem
Ka 4 ari oborr Ne katine par ka
1 sallon
3 dhoma gjumi
1 kuzhin
1 depo
1 banjo
Ne kati e dyt ka
1 sallon
2 dhoma gjumi
1 kuzhin
1 depo
1 banjo
Te gjitha jan te rrgulluara dhe te mobiluara
Lagjja ka dalje ne dy rruget kryesore ka dalje te rrethi dhe ne rrug per obiliq nr 044444741
275000 euro

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Elez
Emri: 04******** Shfaq telefonin