leshohet me qira banesa ne ulpiane


200€
Publikuar më Jan 16, 2021 | Numri i Vizitave: 293 | ID: #0172
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: ndertesat me tulla te bardha
Numëri i telefonit: 049400958
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 40 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Parkim
Rrethina:
Afër fushës sportive
Përshkrimi

leshohet me qira banesa ne ulpiane te ndertesat me tulla te bardha ne katin e 2 rreth 40m2,posedon ashensor , posedon nje dhome dhe nje kuzhine ndamas si dhe banjon ,ka nxemje qendrore dhe mirembajte te hymjes qmimi 200e tel 049400958

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: bleron
Emri: 04******** Shfaq telefonin