Garazhe me qera


240€
Publikuar më Jan 15, 2021 | Numri i Vizitave: 307 | ID: #0171
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Mat, Ndue Perlleshi
Numëri i telefonit: 044221963
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 75 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Garazhë
Parkim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Shërbime përfshirë në çmim::
Uji
Rryma
Ngrohja
Rrethina:
Afër dyqaneve
Afër parkut
Afër spitalit
Përshkrimi

Jap banesen me qera ne lagjen Mat, rruga Ismajl Luma, ka nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, balkon dhe nje banjo, banesa eshte e pa mobiluar, eshte ne katin e 2, me pamje nga lindja. Ne çmim perfshihet mirembajtja lift e pastrim, nje garazhe dhe nje depo. cmimi 240euro ne muaj. 044221963. Jetoni

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Jeton
Emri: 04******** Shfaq telefonin