Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit


220€
Publikuar më Jul 02, 2021 | Numri i Vizitave: 721 | ID: #0156
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: bregu i diellit aktash1 nr 15
Numëri i telefonit: 045 244321
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 55 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Parkim
Kabëll për TV
Shërbime përfshirë në çmim::
Kabëll për TV
Interneti
Uji
Rrethina:
Afër qendres
Afër institucionit parashkollor
Afër shkollës fillore
Afër shkollës mesme
Afër bibliotekës
Afër dyqaneve
Afër restorantit
Afër parkut
Afër spitalit
Afër shtëpis të shëndetit
Afër trafikut urban
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Artan
Emri: 04******** Shfaq telefonin