Banese me qira ne Dardani


250€
Publikuar më Jun 17, 2021 | Numri i Vizitave: 909 | ID: #0146
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Numëri i telefonit: +38343501545
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Sipërfaqja: 60 m2
Cilësit e Prones:
E mobiluar
Ngrohje qendrore
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Rrethina:
Afër qendres
Përshkrimi

Banesa gjindet ne Lagj.Dardania, Bulevardi Bill Klinton, Lamela 3, Blloku i 9. Posedon 2 dhoma, Kuzhinen, Banjo dhe Ballkoni me shikim nga rruga kryesore. E mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Perparesi kane qiftet apo familjet

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Mehdi
Emri: +3******** Shfaq telefonin