shitet banesa ne fush kosov


480€
Publikuar më Nov 20, 2020 | Numri i Vizitave: 918 | ID: #0131
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Fushë Kosovë
Info shtes për adresë: eliza b
Numëri i telefonit: +38344242142
Kondicioni: i/e re
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Sipërfaqja: 90 m2
Viti i ndërtimit: 2021
Cilësit e Prones:
Kondicioner
Garazhë
Parkim
Sigurim
Kabëll për TV
Linjë Interneti
Linjë Telefoni
Rrethina:
Afër qendres
Afër shkollës mesme
Afër dyqaneve
Afër parkut
Afër spitalit
Afër asfaltit
Afër fushës sportive
Përshkrimi

Banesa esht ne kompleksin Eliza B -B8 kati 5 tipi T2- 89.20 m2 nga perendimi me pamje ka parku, ne anen kah pompa kastrati
Banesa ka 2 dhoma te gjumit sallon me kuzhin banjo dhe shpajz
Banesa perfundon ne dhjetor 2021

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: 04******** Shfaq telefonin