BALLINA  » SHËRBIME  » Tjera

Transport Dibrani Kosovë Gjermani


Publikuar më Apr 15, 2021 | Numri i Vizitave: 792 | ID: #0112
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Prishtinë
Info shtes për adresë: Dibrani Transport
Numëri i telefonit: 00491721349196
Përshkrimi

Dibrani Transport nga Gjermania dhe Evropa për Kosovë dhe anasjelltas kontakt dhe Adresat

Kontakti
 Kontaktoni me stafin e > Dibranit - transport:
 Steiermärker str 48
 70469 Stuttgart
 TEL.Fiks 07111845673
 Tel mob:0049- 172134 91 96
 Tel mob: 0049- 179501 74 84
 Tel Mob: 0038344410798
 Tel mob: nga Kosova vetëm në Viber dhe Watssap në Gjermani
 0038343-861733 Telefon normal në Kosovepo edhe në Viber dhe Watssap

 E-Mail: Na shkruani në këtë email : [email protected]

 1. Vizitone faqen tonë, klikoni tani dhe informoheni saktë : www.dibrani-transport.de.

 2 Vizitone faqen në Fb kliko tani më poshtë :

 https://web.facebook.com/Dibrani-Transport-nga-Gjermaia-p%C3%ABr-Kosov%C3%AB-420662998310614/

 3. Klikoni dhe njihuni me te, mbi të dhënat e pronarit te Firmes “Dibrani-Trasport” Asllan Dibrani, kliko me poshtë.

 Kliko 1: https://tupalla.com/wp/biografia-kush-eshte-asllan-dibrani-2/

 Kliko 2: https://www.google.com/search?hl=en&sxsrf=ACYBGNQxFfJlIappvCtckAl5-qiVzXdOUA%3A1581847435886&source=hp&ei=ixNJXuu3M_XKgwe14YXQCg&q=asllan+dibrani&oq=asllan+dibrani&gs_l=psy-ab.1.0.35i39j0i22i30.2683.6144..8309...2.0..0.142.1461.4j10......0....1..gws-wiz.....10..35i362i39j0j0i67j0i10.rGmP2Sk1C0I
Dibrani Transport për Kosovë

Dibrani Transport nga Gjermania për Kosovë dhe anasjelltas

Dibrani Transport nga Gjermania

Dibrani Transport për Gjermani

Dibrani Transport nga Gjermania në Kosovë

Dibrani Transport mallrash nga Gjermania në Kosovë

Dibrani Transport mallrash për Gjermani nga Kosova

Dibrani Transport mallrash shpejt dhe korrekt për Gjermani nga Kosova
Dibrani Transport mallrash shpejt dhe korrekt për Kosovë nga Gjermanaia

Dibrani Transport me çmime te volitshme shpejt dhe korrekt

Dibrani Transport i sigurt i shpejt dhe korrekt për Kosovë nga Gjermanaia

Transport nga Belgjika Holanda ,Franca për Kosovë

Dibrani Transport Gjermani Koosvë

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Asllan
Emri: 00******** Shfaq telefonin