Agency home vip shetë shtepi me 2.5 ari Troll ne vitomeric


370€
Publikuar më Apr 01, 2021 | Numri i Vizitave: 848 | ID: #0102
Shpërndaje Raporto Printo
Detajet e Shpalljes
Shteti: Kosovë
Qyteti / Rajoni:
Pejë
Info shtes për adresë: Vitomeric te domi
Numëri i telefonit: +38349699964
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Sipërfaqja: 200 m2
Viti i ndërtimit: 2001
Përshkrimi

RISI RISI AGENCY HOME VIP
SHET DY SHTEPI në vitomericë vetëm e vetëm 37.000 Euro .

Shesim një shtëpi të madhe dhe nje Aneks { PUNTORI }.
Shesim trollin + Shtëpit që posedon 2.5 ari
Shtëpija nodhet në vitomericë pikërisht tek Domi,Policija,
Shtëpija nodhet vetëm 50 metra nga rruga krysore
Shtëpija posedon rrugën dytëdosre me asfalt
Shtëpija posedon plan urbanistik
Shtëpija posedon ujë,rrymë, kabllovikë ,intrnet, tel fax,
Shtëpija posedon komplet izolim të ri
shtëpija posedon komplet dritaret e pllastikes
Shtëpija posedon 3 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin 1 banjo 1 koridor
Shte pija posedon Ankes {DEPO } Shum madhe wc jasht ven per terje te mishit shupa magazin podrum.
shtëpija esht komplet e renovuar
shtëpija pusedon dhe nje shtepi dyqan ndaras nga shtepija
Shtëpija esht pron shqipetare 1/1 perkthimi i menjehershem
Shtëpija ka qmimi superjor per vetem 36mij euro
Shtëpija ka afer , shkollen , policin, posten , dyqanet, etj ,
Shtëpija esht ne nje pozicjon shum bukur dhe per biznes
Andaj ju qe deshironi ta keni ne posedim keta troll me dy shtepi dhe me ket super qmim ja mundesija per ju
keto mundesi i mundeson vetem AGENCY HOME VIP ju mir presim .

------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add [email protected]
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.

Kontaktoni
Informatat tuaja:
Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.
 
Emri: Agency home VIP
Emri: 04******** Shfaq telefonin