Marketing: (english)

Nėse jeni tė interesuar pėr tė reklamuar me ne, ne do tė jemi tė lumtur pėr ti adresuar nevojat tuaja. Ne ofrojmė norma konkurruese ditore, javore, mujore, dhe vjetore. Duke qenė njė ndėr top uebfaqet shqiptare tė vizituara, Shkabaj ėshtė vendi ideal pėr tė reklamuar biznesin tuaj te njė audiencė shqiptare.

Pamarr parasysh a jeni njė kompani shqiptare apo e huaja dhe doni tė arrini Shqiptarėt nė Kosovė, Shqipėri, Evropė apo nė Ameriken Veriore, Shkabaj ka njė numėr tė madh tė vizitorėve shqiptar nga shumė vende tė botės.

Nė qoftė se jeni njė oranizat jo-pėrfitimtare dhe jeni duke organizuar njė ndodhi pėr tė miren e Shqiptarėve, ne do tė jemi shumė tė lumtur qė tė reklamojm ndodhin tuaj falas.

Ndonjė pyetje nė lidhje me reklamat duhet tė drejtohen tek