Të gjitha shpalljet nga Indrit Selmani

Emri Juaj: Indrit Selmani

Shitet Banesa 91m² Afer Maxi 24h Rruga B

95,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Apr, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet banesa + garazhe dhe podrum te Rruga B afer maxi 24h. Banesa është e re (ndertim i ri) dhe e mobiluar me mobile te reja. Gjendet ne katin e trete. Ka kete renditje: Sallon me kuzhine...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto


This page took 0.036592 seconds to load. Memory usage: 5.55 M