Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

banese me qera

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qira

230.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Ne Qender , tek domi pleqve , blloku par , kati 2 Sallon , kuzhin me trapezari , 1 dhome gjumi, 1banjo, ballkon , shpajz Shifra A-1539 Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700 Banesat e tjera...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BANESA ME QERA

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesë me qira

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Mar, 2019 tek Banesa për qera

Banesë me qira 70m2 , Kati V me ashensor Lagje Mati1,mbrapa sarajeva grill Sallon , kuzhine ndaras , 2 dhoma gjumi, 1banjo, ballkon Shifra A-1534 Tel dhe Viber,Whats app: +383 49 399 700

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Feb, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banese me qira ne qender te Prishtines,banesa eshte ne katin e dyte,e mobiluar. Me shume info: 044/472/013 ose Viber/Whats App Nuk bashkepunojme me agjension.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ipet Banesa me qera ne Dragodan -Prishtine

500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 Jan, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne dragodan te Komuna e re afer Ambasades Amerikane Ka 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhine, banjo , shpaiz , koridor dhe Ballkon Kontakt 044142759

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.069008 seconds to load. Memory usage: 5.95 M