Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

leshohet banesa me qira

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Oct, 2019 tek Banesa për qera

leshoj banesen me qira ne lagjen ulpiana ndertesat e ju programit ne katin e 2 me rreth 40 metra katrore eshte garsionerke me 3 shtrata qmimi i baneses 200 muaji nr tel 049400958

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qera ne Prishtine - Qender

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ne qender afer menzes se studenteve ne Prishtine rruga Agim Ramadani banesa eshte ndertim i vjeter nje kateshe mirpo permbush te gjitha kushtet per jetes .te interesurit te na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit,afer Universitetit Iliria.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim, gjendet ne katin e 3-te, me nje siperfaqe prej 65m2. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes

250.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 02 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera Ferizaj rruga 13 qershori banesa eshte nkat 2 ka 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo teras shpajz e mobiluar e re

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta. Per me shume...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Aug, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit. banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshojme banesen me qera ne Prishtine lagja Ulpiana mbrapanAAKS. banesa ka dy dhoma dhe eshte komolet e mobiluar dhe e renovuar. banesa gjendet ne katin e trete. per me shume info ne nr. telit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Lëshojë banesen me qira kati i dyte e mobiluare 50 m2.Banesa gjendet ne Qendren numer 1. Banesa leshohet prej dates 08/08/2019 me shume info 044/472/013. Nuk bashkepunojm me agjensione.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesd ma qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet e gatshme per banim si per studenta adhtu edhe per familjar. banesa gjendet ne katin e trete per me shume info lajmrohuni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Banesa ne Vushtrri

Kosovë, Vushtrri
Publikuar më 16 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Shitet Banesa tek ish stacioni i ri i Autobusave ne Katin e 5 ne Vushtrri

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap banesen me qera ulpiane

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Jap banesen me qera lagjen ulpiana

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Kompania per Patundshmeri ADOKA Real Estate kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne qender te Prishtines. Banesa duhet te jete e mobiluar, e re, moderne, te kete dhome dite,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Dardani - Te Santea

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Sallon, Kuzhine, Dhome, Banjo, Ballkon, Koridor Siperfaqja: 60m2 Kati: 9 Ngrohja: Termokos Qmimi: 300€ Lifti ne gjendje te rregullt, dera e hyrjes me kartele dhe interfon Banese me qera...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Teksti: Jap banes me qera ne Ulpian per me shume informacione kontaktoni nr viber whatsapp +38649697615

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Jun, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Jun, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera mbrapa AAs dhe te fontana. banesat gjenden ne katin e trete dhe eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim. verejtje: jam pronar direkt i ketyre banesave

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 May, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera nbrapa AAKs. banesa ka dy dhoma dhe e gatshme per banim nga 1 qershori. per.me shume informata lajmrohuni ne nr telit 044248277 dhe 8 njejti ne viber.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 May, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera afer Fontanes ne Ulpiane/ Prishtine. banesa ka dy dhoma, ballkon dhe gjedet ne katine e trete ne Ulpiane. banesa eshte e gatshme dhe e mobiluar per banim si per student...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 22 May, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjendet mbraoa AAKs ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. gjendet ne katin e trete dhe eshte e gatshme per banim nga data 1 qershori. eshte e pershtatshme si per familjar ashtu edhe per studenta....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne Prishtine/lagja Ulpiana mbrapa AAKs. banesa ka dy dhoma dhe eshte komplet e mobiluar. banesa eshte e gatshme per banim.nga data 1 qershori.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Jap baaneses me qira 107 m.

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 May, 2019 tek Banesa për qera

Leshoje banesen me qira ne Dardani,sstacioni autobusve,ndertesa tri katshe,me dy dhoma te mdhaja gjumi,sallon me kuxhine 54 m.dy ballkona,e mobilume e lire.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.106242 seconds to load. Memory usage: 6.51 M