Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 21 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 15 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit,afer Universitetit Iliria.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim, gjendet ne katin e 3-te, me nje siperfaqe prej 65m2. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes shtepine ne Gjilan

0.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 09 Sep, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shes shtepine ne Gjilan me 2.5 ari toke. Shtepia eshte nje kateshe, 75 m2 dhe eshte e banueshme. Shtepia i ka 3 dhoma, nje banjo, bodrum 50 m2 si dhe garazhen. Gjendet ne Lagjen 7 Shtatori , ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit!Banesat te vjetra!

48,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2019 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ndertimtari

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Sep, 2019 tek Kërkoj Punë

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht glet suvatim knauf ngjyra etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 05 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Renault

500.00€  | Kosovë, Mitrovicë
Publikuar më 04 Sep, 2019 tek Vetura

Renault Mégane Grandtour 1.5 dCi turbo 110 KF Dizel 160 000 km Manuell 6 shpejtsi Air condition Aux/usb Bluetooth Multifunction vallone Airbag Parking censor Sensor shiu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes

250.00€  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 02 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera Ferizaj rruga 13 qershori banesa eshte nkat 2 ka 3 dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo teras shpajz e mobiluar e re

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

leshohet me qira lokali

350.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Objekte afariste për qera

leshohet me qira lokali ne lagjen ulpiana ndertesa d8 perballe ina petrollit lokali ka pamjen nga rruga kryesore ka perafersisht 50m2 posedon banjo qmimi 350 tel 049400958

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shtepi me qira

120.00€  | Kosovë, Drenas
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Shtëpi për qera

Ipet me qera nga: Besim Veseli menjeher ne dispozicjon Çmimi 120 EUR Kategoria Shtëpi Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 75 m2 Numri i kateve: 1 kat Ngrohje: Tjetër Komuna Drenas Leshoj katin e pare...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Konkurs pune/ Rrobaqepese

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2019 tek Punë të Përkohshme

Organizata Jo-Qeveritare LADY, organizatë e themeluar në vitin 2005 ka për qëllim përkrahjen, promovimin dhe përmirësimin e jetës së grave dhe të rinjëve në të gjithë Kosovën,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit. Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta. Per me shume...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me Qera

350.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Shtëpi për qera

(RP-229) Apartament me #Qera në Mati1, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 28.08.2019 ・Pagesa Mujore: 350€ ・Depozita: 300€ ・Dhoma gjumi: 2 ・Banjo: 2 ・Meter...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

japim dhomen me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2019 tek Dhoma për qera

japim dhomen me qera per vajza ne kuader te baneses ne lagjen Dardania

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Aug, 2019 tek Banesa për qera

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana. Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit. banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera (Ulpiana- mbrapa AAKs) e sapo renovuar

220.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshojme banesen me qera ne Prishtine lagja Ulpiana mbrapanAAKS. banesa ka dy dhoma dhe eshte komolet e mobiluar dhe e renovuar. banesa gjendet ne katin e trete. per me shume info ne nr. telit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Aug, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen,banjon,si dhe ka ballkon, Banese eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 180.Ne kete qmim perfshihen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj Puntore

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Aug, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kerkoj Puntore per Fastfood ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bill Klintonit.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

KUZHINJER ME PERVOJ PUNE 40 VJEQARE

1.20€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Aug, 2019 tek Ushqim & Furnizim

E bejmi pergaditjen e ushqimeve te ndryshme per DASMA, AHENGJE, GRUPE Te NDRYSHME etj. Jemi te Diplomuar dhe me trajnime ne pregaditjen e ushqimeve te ndryshme. E bejmi pergaditjen e ushqimeve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes shtepine

40,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Aug, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shes shtepine me oborr ne prishtine, shtepia eshte e banueshme, ka 3 dhoma. 2 dhoma gjumi, dhe 1 sallon, kuzhin, korridor, banjo. Ka dhe oborr Per me shume informata kontaktoni kete numer: 044...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoje banesen me qira

0.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Lëshojë banesen me qira kati i dyte e mobiluare 50 m2.Banesa gjendet ne Qendren numer 1. Banesa leshohet prej dates 08/08/2019 me shume info 044/472/013. Nuk bashkepunojm me agjensione.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Banesa për qera

Leshohet banesd ma qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet e gatshme per banim si per studenta adhtu edhe per familjar. banesa gjendet ne katin e trete per me shume info lajmrohuni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

KERKOJM MJESHTER-MONTERA

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Kërkoj Punëtor

GLOBBUS Group SH.P.K. ofron vende te lira puna si : - 6 Montera - për montimin e dyerve per garazha Perparesi kan kandidatet me pervoj ne montim : – te dyerve per garazha, pervoj ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 30 Jul, 2019 tek Tjera

Japim Tenda me QIRA per Dasma Syneti Panaire si qdo feste familjare Tendat Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte Tendat Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise Per Info...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesa ne shitje 55m2+49m2 bregu idiellit!

48,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes toke ne Gjakove

0.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 28 Jul, 2019 tek Troje

Shese toke siperfaqje 5 ha dhe 75 ari, Toka gjindet ne lokacionin atraktiv, ndermjet fshatrave Lugbunar dhe Bec, komuna e Gjakovese. Toka del ne asfallt, rrugen magjistral...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa ne Dardani - Te Santea

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Jul, 2019 tek Banesa për shitje

Ofrohet PËR SHITJE Banesë në Dardani tek "Santea" ▬ 62m²│Sallon | Kuzhinë | Dhomë gjumi│Banjo│Ballkon | Depo│Kati 9 | Ngrohja:Termokos ▬ Përfshinë sipërfaqe prej 62m2 e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.110795 seconds to load. Memory usage: 6.53 M