Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Banese me Qira

60.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Oct, 2019 tek Banesa për qera

Kerkojme bashkebanuese FEMER ( punetore ose studente ). Muaji 60€ + shpenzimet. Banesa gjindet mbrapa fakultetit ekonomik (Qendra) Banesa ka keto renditje: Dy dhoma gjumi Koridori...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet banesa 1+1 bregu idjellit!Prishtine!

4,800.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Opis: Prodaje se stan u Pristini 55m2 adresa:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje dobijen je 1978,uredno otkupljen sa podrumskim prostorijama i posebnim papirima 48m2 pretvoren u stambenu...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

165,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Diamond Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim . Shtepia eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Durresit.

38,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne Qerret te Durresit. Ndodhet 100 m larg detit, 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes. Apartamenti...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Vile Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.

150,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe toke 70 m2 te gjelberuar. Organizimi: ne katin perdhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

240,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Super Vile San Pietro Resort Gjiri Lalzit Durres !

188,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit

115,900.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit San Pietro Resort

104,300.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit San Pietro Resort

85,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet Super apartament 1+1 me Oborr Gjiri i Lalzit

74,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe shum prane detetit adriatik qe te ofrojne nje pamje fatastike dhe relaksuese....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

65,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe shum prane detetit adriatik qe te ofrojne nje pamje fatastike dhe relaksuese....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

52,000.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

55,500.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit, Vala Mar

64,500.00€  | Shqipëri, Durrës
Publikuar më 16 Oct, 2019 tek Shtëpi për shitje

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Hetues Privat

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Oct, 2019 tek Tjera

Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime profesionale në kohë dhe diskrete të hetimit privat. Ekipi ynë i profesionistëve të trajnuar përbëhet nga hetues dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Oferta pune në (GJERMANI)

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari Eksperiencat : • Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Oferta pune ne Suedi

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Detyrat tuaja: · Saldimi WIG/MAG në celik dhe në fletëza metalike të dimensioneve të ndryshme · Kryerja e punëve salduese sipas specifikimeve · Punë parapërgatitore Nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Merzedes A 180 cdi

9,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Oct, 2019 tek Vetura

I vitit 2010 Ne gjendje shum te mire me shum riparime Servis guma te Reja filter, xham perpara etj. 9000 Vet duhet ta Transportoni nga Gjermania

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

N.N.SH MONDI DEKOR

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Oct, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Kerkojm mjeshter te gletit e fasades per Malin e zi kushte te mira banimi fjetja ushqimi etj.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes banesën me një çmim shumë të arsyeshëm

57,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2019 tek Banesa për shitje

Shes banesën te kompleksi Hoxha-kompani (Lagjja e spitalit) me një çmim shumë të volitshëm. Banesa ndodhet në katin e 5-të (i parafundit) me ashensor funksional. Banesa ka 3 dhoma gjumi dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO Graphic Card

500.00€  | Shqipëri, Gjirokastër
Publikuar më 02 Oct, 2019 tek Pjesë Kompjuterike

Kartelë e re grafike e re pa skica ose zhyten Për lojëra serioze Karakteristikat kryesore të produktit Platformat e Pajtueshme: PC Kërkesa për kabllo energjie: 8-pin + 8-pin PCI-E...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes kombin Ford Transit

3,300.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 25 Sep, 2019 tek Vetura

Shes kombin Ford Transit, viti 2004, ngjyrë të bardhë, 2.2 Dizel, në gjendje të rregullt. Regjistrimi i parë në Kosovë. Kombi ka regjistrim deri me 17 maj 2020. Klm. të kaluara...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qera ne Prishtine - Qender

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ne qender afer menzes se studenteve ne Prishtine rruga Agim Ramadani banesa eshte ndertim i vjeter nje kateshe mirpo permbush te gjitha kushtet per jetes .te interesurit te na...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 21 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

toka ne shitje

0.00€  | Kosovë, Kastriot
Publikuar më 15 Sep, 2019 tek Troje

RISI RISI SHITET TOKA Hapesira 82 ari Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle Toka ka hapsir prej 82 ari Toka gjendet ne magjistralen...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

banese me qera

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Sep, 2019 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit,afer Universitetit Iliria.Banesa eshte komplet e mobiluar, e gatshme per banim, gjendet ne katin e 3-te, me nje siperfaqe prej 65m2. Banesa...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.091791 seconds to load. Memory usage: 6.50 M