Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

SHITET OBJEKTI ME TRUALL

Kosovë, Prizren
Publikuar më 04 Jul, 2019 tek Objekte afariste për shitje

Ofrojme per shitje objektin dhe truallin pergjate rruges kryesore Besim Shala me gjatesi prej 30 meter ne Prizren ku e njejta ka nje largesi nga qendra e qytet 3 km, nga Prishtine 85 km dhe nga...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Apr, 2019 tek Objekte afariste për shitje

Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti afër LC Waikiki. Lokali është duke u ndërtuar, ka 60 m² dhe gjendët në katin përdhesë. Qmimi 5,000 €/m²....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.054401 seconds to load. Memory usage: 5.88 M