Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë

3,600.00€  | Kosovë, Gjakovë
Publikuar më 14 Dec, 2018 tek Tjera

Shiten 32 ari tokë ( 8 troje nga 4 ari / 20x20 m/ në fshatin Moglicë afër rrugës së asfaltuar Gjakove- Raqe . Dokumentacioni i rregullt . Çmimi 3600 euro për ari . Përkthimi menjiher...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

dyer të jashtit

900.00€  | Kosovë, Viti
Publikuar më 15 Nov, 2018 tek Tjera

Shesim dyrë të oborrit me matrial të aluminit, jonë me garancion prej fabrikes, qmimi me marrveshje, këtyre dyerve mundë të bëjnë hapje dhe me motorr.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

KONDICIONERA NE SHITJE

120.00€  | Kosovë, Prizren
Publikuar më 08 Aug, 2018 tek Tjera

Kondicionera ne shitje Per informatat me te hollesishme kontaktoni ne numrat e telefonit: 044/817-889 dhe 049/808-520.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 25 Jul, 2018 tek Tjera

Japim Tenda me QIRA per Dasma Syneti Panaire si qdo feste familjare Tendat Jane prodhim gjerman Te cilesise se larte Tendat Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise Per Info...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.035024 seconds to load. Memory usage: 5.64 M