Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Jap banesen me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

190.00€  | Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 12 Jan, 2019 tek Banesa për qera

Banesa ndodhet te pompa KASTRATI. Eshte ne katin e 3 dhe plotesisht e mobiluar. Ka sallon me kuzhin dhe nje dhome te fjetjes. Per me teper shikone nw foto

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesë me qira te Santea Dardani

270.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Jan, 2019 tek Banesa për qera

Banesë me qira 65 m2 Lagjja Dardani , Te Santea Ngrohja qendrore Termkos kati -9- . Sallon kuzhine ndaras 1 dhomë gjumi,.Koridor ,2banjo,ballkon,shpaiz Banesa eshte Familjare fotografite...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesen me Qira

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Jan, 2019 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese e mobilume me qira, ne lagjen Pejton, ne Prishtine

550.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Dec, 2018 tek Banesa për qera

Ofrohet banese me qira ne lagjen Pejton, Kompleksi Nartel Center. Banesa eshte 103m2 e mobiluar. Banesa ka renditje: - Sallon dhe kuzhine - 2 dhoma gjumi - 2 banjo - korridor - teras...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banesë me Qira

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Dec, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me Qira

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Dec, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me Qera

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines

1.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Lëshoj banesë me qira në qendër te Prishtinës, përballë Eulex-it, konkretisht në rrugën "Sheshi Edit Durham" vetëm për zyre. Banesa ka një sipërfaqe prej 40m² dhe radhitja e dhomave...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Nov, 2018 tek Banesa për qera

banesa gjendet ne katin e trete dhe ka dy dhoma banesa gjendet komlet e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar per me shume info lajmrohuni ne nr e telefonit 044248277 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs ne Prishtine

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs. Banesa gjendet ne kayin e trete dhe eshte konplet e mobiluar. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar. Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs. Banesa ka dy dhoma dhe gjendet ne katin e trete. Banesa ka dy dhoma dhe eshte e pershtatme per familjar dhe studenta. Per me shume info ju lutem lajmrohu ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne Dardani, me pamje te Bill Klintoni

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne laxhen Dardania ne katine e peste. Banesa posedon gjitha elementet e nevojshme per banim dhe eshtr e pershtatshme per studenta dhe familar. Banesa ka dy dhoma dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj Banesen me qira

320.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Nov, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimmit te servisi i tel Rusi. Banesa ka kete renditje; Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj banes me qir

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Oct, 2018 tek Banesa për qera

Kerkoj banes ose nje kat shpije me qira ne lagjen Mati 1,jam familjar, cmimi me marrveshje, Nr :045679013 Viber : 045485386

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera te Zahir Pajaziti

280.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Oct, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qera perball permendores Zahir Pajaziti. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe nuk mungon asgje. Banesa gjendet ne katin e 5-t dhe ka dy dhoma. Per informata shtese lajmrohuni ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banese me qira ne Prishtine

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 02 Oct, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine. Banesa ka dhome te dites me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo ballkon dhe koridor te madh te shfrytezushem. Te interesuarit mund te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banesen me qira ne qender te Prishtines

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Oct, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines, perball Eulex-it, konkretisht ne rrugen "Sheshi Edit Durham" vetem per zyre. Banesa ke nje siperfaqe prej 40m² dhe radhitja e dhomave eshte sic eshte...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshojm banese me qira per studente

45.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshojm banese me qira per studente (femra),Banesa gjendet ne Lagjen e Muhagjerve Rr.Naim Frasheri,te market "Drini", Qmimi 45 euro per person,per me shume info na kontaktoni +37745526465

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qira

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qira, gjendet ne katin 1 ne lagjen Qafa perkatsisht mbi kafe te vogla. Banesa ka dy dhoma, korridor, banjo, ballkon Çmimi me marrveshje 044331950 ose viber +38344331950

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qira

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ,banesa gjindet ne oborrine kampusit universitar eshte nje katshe , eshte ne qender dhe ka afer fakultet, qendren e mjeksis familjare,poste, parkun ,marketet 24/7 etj .Ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Lagjen e Spitalit, Prishtine.

230.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj me qira katin e pare te shtepise me hyrje te veqant (70m2) dy dhoma +kuzhine me trapezari koridor banjo, kopsht, parking. Gjindet ne Mati-1.afer shkolles ,,Pavaresia" rruga kryesore...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshojme banesen me qera ne Ulpiane

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume jnfo konfaktoni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qera

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera, ne lagjen Dardania ne Prishtine, afer shkolles "Dardania". Banesa ka sallon, kuzhin dhe dy dhoma gjumi.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V me nxemje qendrore e renovuar dhe me mobile te reja kati 5, qmimi 300E tel 049 400 958

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.061110 seconds to load. Memory usage: 6.25 M