Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Leshojm banese me qira per studente

45.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 20 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshojm banese me qira per studente (femra),Banesa gjendet ne Lagjen e Muhagjerve Rr.Naim Frasheri,te market "Drini", Qmimi 45 euro per person,per me shume info na kontaktoni +37745526465

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera mbrapa AAKs

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 18 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa.me qera mbrapa AAKs ne katin e trete. Banesa ka dy dhoma dhe eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per familjar, ata qe punojne dhe studenta. Banesa lirohet ne fund te keti...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qira

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qira, gjendet ne katin 1 ne lagjen Qafa perkatsisht mbi kafe te vogla. Banesa ka dy dhoma, korridor, banjo, ballkon. Çmimi me marrveshje

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qira

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qira ,banesa gjindet ne oborrine kampusit universitar eshte nje katshe , eshte ne qender dhe ka afer fakultet, qendren e mjeksis familjare,poste, parkun ,marketet 24/7 etj .Ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Lagjen e Spitalit, Prishtine.

230.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj me qira katin e pare te shtepise me hyrje te veqant (70m2) dy dhoma +kuzhine me trapezari koridor banjo, kopsht, parking. Gjindet ne Mati-1.afer shkolles ,,Pavaresia" rruga kryesore...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshojme banesen me qera ne Ulpiane

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 15 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume jnfo konfaktoni ne nr...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banes me qera

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 11 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banes me qera, ne lagjen Dardania ne Prishtine, afer shkolles "Dardania". Banesa ka sallon, kuzhin dhe dy dhoma gjumi.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V me nxemje qendrore e renovuar dhe me mobile te reja kati 5, qmimi 300E tel 049 400 958

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Jepet banese me qera .Per me shume kontakto numrin.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Jepet banese me qera .Per me shume kontakto numrin.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne lagjen Ulpiana

280.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana, afer selise se AAK-se. Banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe 65 m2, ka dy dhoma, kuzhinen e vecante, shpajzin. Banesa ka ngrohje qendrore nga Termokos...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania Prishtine afer Bill Klintonit te banesat e gjelberta, afer shkolles. Banesa fjendet ne katin e 5 dhe posedon liftin. Nxemjet me termokos dhe ka dy dhoma....

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V e mobiluar me mobile te reja dhe e renovuar komplet, nxehje qendrore çmimi 300€ Te

300.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Lëshojmë me qira Banesën dy dhomëshe në ULPIANA U1 h9 Nr25 kati V e mobiluar me mobile te reja dhe e renovuar komplet, nxehje qendrore çmimi 300€ Tel. 049400958.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera mbrapa AAKs, kati i pare

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs dhe eshte e pershtatshme per banim. Banesa gjendet me nxemje qendrore, ka dy dhoma dhe ka gjitha elementet ne funksion. Per me shume lajmronu ne nr Telit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Lëshoj Banes Gasonjer me Qira ne Ulpiane- Prishtinë

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 01 Sep, 2018 tek Banesa për qera

Lëshoj Banes Gasonjere me Qira e cila do të jete e lirë nga tash e tutje, është e mobiluar ka dhomë dhe kuzhin së bashku ,po ashtu ka hyrje të veqant dhe ka banjo,preferohet për një qift...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, Prishtine e pershtatshme per studenta dhe familjar. banesa ka : 2 dhoma dhe te dy dhomat kane ka dy shtreter 1 ballkon 1 banjo 1 koridor maqina e...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Ipet Banesa me Qera ne Lagjen Ulpiana

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Ipet Banesa me Qera ne Ulpian (afer Fontan's) Nr.Kont : 046-145673 +38349-226-134(viber)

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Prishtine, Ulpiane per studenta dhe familjar

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj banesen me qers ne ulpiane, Prishtine. Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka gjitha elementet e nevojshme per banim. Per me shume info ju lutem lajmroni ne nr. Telit +38344248277 i njejti...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet banesa me qera

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 29 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Banesa ka sallonin me kuzhine dhe dhomen e gjumit. Ka korridorin banjon dhe ballkonet. Banesa gjendet ne lagjen e spitalit prane Eulex-it.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet me qira banesa

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Leshohet me qira banesa 2 dhomeshe (50m2) e pamobiluar, ne lagjen Mati 1, Kompleksi VITA 2.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet Banesa me qira

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjendet ne lagjen Tokbashqe, rruges se germise afer Hamburger ABA, banesa eshte 86 m, posedon sallon me kuzhin si dhe 2 dhoma gjumi e mobiluar e pershtateshme per banim.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banese me qera ne Ulpiane, te rrethi, afer Hollivudit

250.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Banesa ka 2 dhoma gjumi, gjendet ne katin e trete dhe e gatshme per banim me gjitha paisjet e nevojshme per banim. eshte e pershtatshme per studenta dhe per familjar. nje zbritje simbolike per pak...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne Ulpiane, vend tmire me cmim tmire

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 23 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Banese me qera ne Ulpiane, te fontana rrethi i Ulpianes. Banesa gjendet e gatshme per banim dhe me gjitha paisjet e nevojshme per banim si per familjar edhe per studenta. Per me shume kontaktoni ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet banesa me qera ne Ulpian te fontana

240.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 19 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka gjitha elementet e gatshme per banim. Me saktesisht gjendet afer rrethit te Ulpiana afer pompes benzines. Banesa ka dy dhoma dhe ballkonin.me pamje nga...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Banes me qera ne Ulpiane

200.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 17 Aug, 2018 tek Banesa për qera

Jipet banesa me qera ne Ulpiane , kati i pare. Banesa ka nje dhome,kuzhin,ballkon , nxemje qendrore. Cmimi 200E . nr kontaktit 044200901 , +381631861447 (whatssap,viber)

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Jul, 2018 tek Banesa për qera

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome),...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 24 Jul, 2018 tek Banesa për qera

Leshoj Garsioneren me qera ne lagjen Ulpiana. Garsonierka gjendet afer fontanes, per me shum kontakto ne 044 640 797

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.064676 seconds to load. Memory usage: 6.25 M