Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë,Fushkosovë,Kastriot,Vushtrri,MitrovicTel 044213036

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Apr, 2018 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda (Shatora ) Tavolina Karrika me Qira,Tendat jane te madhesive te ndryshme sipas marreveshjes dhe porosise.Transporti dhe montimi gratis. Per Info dhe rezervime kontaktoni ne Tel 044...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Leshohet lokali me qera ne QENDER te Prishtines (PEJTON)

500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Apr, 2018 tek Objekte afariste për qera

Lokali gjendet ne qytezen Pejton,rruga Pashko Vasa nr.34 , afer hotel Royal dhe Hotel Prishtines.Mund te perdoret per çdo destinacion: zyre afariste,lokal per biznis te vogel,qender komunikimi...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Prevallè Apartamente dhoma me qera

Kosovë, Prizren
Publikuar më 24 Mar, 2018 tek Objekte afariste për qera

Ju ofrojm kushte shumè tè mira ne malet e sharrit me nji nalsi mbidetare 1600m pèr pushime . Jemi nè qendèr te fshatit turistik qe ju ban ti keni te gjitha afèr. Pèr sezon dimri nxemje...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE

160.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Objekte afariste për qera

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LOKALI JEPET ME QIRA

500.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Feb, 2018 tek Objekte afariste për qera

Japim me qira Lokalin afarist 57m2 i ndertuar me standarte bashkohore .Plafoni me sistem Armstrong me ndriqim neoni si dhe dysheme me keramikëitaliane te klasit parë.Lokali ka nyje sanitare dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LOKAL ME QERA NE LAGJEN ULPIANA AFER TREGUT

80.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 07 Feb, 2018 tek Objekte afariste për qera

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET AFER TREGUT NE “ULPIANE”- PRISHTINE, NDERTESA E DUKAGJINIT-MOBILIA d3 – “insig”, KAH PARKINGU. S = 10 M2. ÇMIMI I VOLITSHEM (80€/MUAJ). LOKALI ESHTE...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda Tavolina Karrika me Qira Tel 044213036 ne Prishtine ,Fushekosove Kastriot

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 04 Feb, 2018 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda me qira per Dasma Party Muzike si dhe qdo Feste Familjare. Tendat jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe deshirave te juaja. Ju mireprsim .Na kontaktoni ne Tel 04421 30 36...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

LOKAL ME QERA NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT"

180.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 03 Feb, 2018 tek Objekte afariste për qera

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE "KODRA E DIELLIT", NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Kosovë, Fushë Kosovë
Publikuar më 18 Jan, 2018 tek Objekte afariste për qera

Japim tenda tavolina karrika me qira per Dasma ,syneti ,Muzik,Koncerte,Panaire si qdo feste familjare Tendat jane te qdo lloje madhesie sipas deshires dhe nevojes. Tendat i japim ne Prishtine dhe...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.041149 seconds to load. Memory usage: 5.82 M