Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Mjekë dhe Infermiere (Suedi

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Feb, 2019 tek Shëndet & Mjekësi

) Suedia ka nevojë për puntorë, një ndër pozitat qe po kërkohet është: Mjekë dhe Infermiere. Paga është rreth 3,000€. Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Sektori i Mjekësisë (Zvicër)

5,000.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 27 Feb, 2019 tek Shëndet & Mjekësi

Zvicra kërkon puntorë, një nga sektori qe po kërkohet është sektori i mjekësisë Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Burri duhet te ketë penisin e fuqishëm! Unë do ju tregoj se si ta bëni atë për 4 jave!

150.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Dec, 2018 tek Shëndet & Mjekësi

Po jua them direkt - femrave i pelqen kur burrat kane nje vinc te madh. Nuk ka dyshime! I dihet tanime se cfare eshte e rendesishme gjate seksit ndjesite, butesi, besimi, dhe gjera te tjera te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

130.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 05 Dec, 2018 tek Shëndet & Mjekësi

1. Rrit penisin deri ne 14.224cm per gjithmon 2.. erixione te forta 3. Rezultati i pare ne javen e pare 4. Rritja e vellimit deri ne 69% 5.qendrushmeri ne sex 6. gjatesi, zgjerim Bimori tei...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.042623 seconds to load. Memory usage: 5.64 M