Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Electro City Prishtine

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 25 Aug, 2018 tek Shërbime Elektrike

Elektro City Prishtine Elektro City ka nje ekip te specializuar i cili merr persiper cdo lloj instalimi elektrik, per nevoja shtepiake apo industriale. Ne e kryejme punen ne kohe, brenda...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

ELEKTRICIST

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Jun, 2018 tek Shërbime Elektrike

Bejm istalime dhe riparime elektrike , ne Ç do kohe jemi ne sherbimin tuaj!

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.159176 seconds to load. Memory usage: 5.59 M