Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shiten Baterite( Tupana)

800.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 04 Jun, 2018 tek Instrumente Muzikore

Shiten tupana SOnor te blera te reja para gjashte muajve. Seti permban bass dobosh dy toma dhe floor tom me pedale. Permbajn poashtu edhe mbajteset per crash ride dhe hh. Qinellat Istambull...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Pioneer DDJ SX2 Controller - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

480.00€  | Shqipëri, Tirana
Publikuar më 12 Feb, 2018 tek Instrumente Muzikore

Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut. Ne bëjmë shpërndarjen në shumicën e vendeve të botës nëpërmjet shërbimeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer kosto 2900 EUR

2,900.00€  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Feb, 2018 tek Instrumente Muzikore

Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut. Ne bëjmë shpërndarjen në shumicën e vendeve të botës nëpërmjet shërbimeve të...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.041099 seconds to load. Memory usage: 5.65 M