Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shofer Kamioni/ Truck Driver

  | Kosovë, Ferizaj
Publikuar më 15 Jan, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Are you a Truck driver? Do you have min 3 years of experience on big trucks ( C+E / Class 1 license )? Can you speak English? Are you over 23 years old? If YES you can join our program! - jobs...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

A DESHIRONI T BANI SEX PA U NDALUR DERI NE 72 ORE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Jan, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Ky profukt - e zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur - Eshte prodhim nga Britania e Madhe dhe zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur , pa pushuar, pa ngen e pa pire. Dhe me ket produkt te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

VIMAX - NDRYSHONI JETEN SEXUALE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Jan, 2019 tek Kërkoj Punëtor

Me pierjen e nje kapsule Vimax e ndryshoni jeten e juaj dhe beheni te lumtur gjat aktivitetit sexual. Vimax është një kombinim i bimëve, të cilat janë përdorur për breza me radhë në...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 31 Dec, 2018 tek Kërkoj Punëtor

REZULTATET E ARRITURA: 1. Rrit penisin deri ne 14.224 cm 2.. erixione te forta 3. Rezultati i pare ne javen e pare 4. Rritja e vellimit deri ne 69% 5.qendrushmeri ne sex 6. gjatesi,...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Call Agent ne Gjilan

  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 23 Dec, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Deutsches Projekt Vertrag nach Kosovarischen Gezets Fixlohn 500 Euro Provision auf Verkauf Transparenz Korrekte zusammenarbeit Professionelles Team Helle und moderne arbeitsraume...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Sa duhet të jetë gjatësia mesatare e penisit që të kënaqi një femër

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 16 Dec, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Sigurisht, është e vërtet se disa meshkuj kanë penis më të madh se disa të tjerë, ashtu si disa meshkuj kanë këmbë më të vogla se disa të tjerë, por madhësia nuk është një indeks...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Zgjerimi i Penisit Zgjeruesi i Meshkujve Sex makinen Libido

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 13 Dec, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Përforcimi më i fuqishëm mashkullor dhe performanca bimore në treg! Natyrisht rrit qëndrueshmëri. Formula më e fuqishme në dispozicion. Shumë e fuqishme 600mg Rrit makinen seksual...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

NUK TE DON GRUAJA E JUAJ - MERRE KETU DHIRATEN DHE GEZOJE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Nov, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

GRUAJA E JUAJ DON PENIS T MADH! MERRE KETU DHE GEZOJE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Nov, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

GRUAJA E JUAJ QKA DESHIRON DESHIRON? MERRE KETU

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 26 Nov, 2018 tek Kërkoj Punëtor

https://www.merrjep.com/Shpallja/K%C3%ABrkohet-pun%C3%AB/Prishtin%C3%A B/BIZNES-DHE-PUN%C3%8B/Pun%C3%AB/Mjeksi/SEX--PRODUKT-VIMAX/8198268#ima ge...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

QKA DESHIRON E DASHURA E JUAJ JEPJA E GEZOJENI PER GJITHMON

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 08 Oct, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Teksti BEHUNI BURR I VERTET ME PENISIN E jUAJ Deshironi te beheni burr i vertet, ateher pse ju mos te beheni burre i vertet me penisin e juaj gjigant dhe ta gezoni t dashuren e juaj per...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkojm nje Kujdestare per Femij

  | Maqedoni
Publikuar më 01 Oct, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kerkojm nje Kujdestare per femij ne Zvicer. Person Familjar e sjellshme e cila eshte e aft per mbikqyrjen e vajzes punt e shpis dhe ka dijeni per Kuzhin. Ju lutem te lajmrohen vetem ato persona...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Kerkoj puntore qe din gjuhen gjermane bejm viza pune per gjermani

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 28 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Ju keni perfundu studimet ne degen e bisnesit? E dini gjuhen gjermane Jeni te gatshem per te punuar ne perendim (gjermani) Dhe jeni i singert? Ather me kontaktoni via E-Mail: Ma dergoni cv...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Mbaje kurse te matematikes dhe mesim shtes per femijt e shkollave fillore

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Mbaj kurse te matematikes dhe mesim shtes ne qdo lende. Per femije te shkollave fillore ne shtepit e tyre . Qmimi 2 euro ora

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 10 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

BURRI DUHET TA KET PENISIN E FUQISHEM

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 06 Sep, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Ckemi djema! Po jua them direkt - femrave i pelqen kur burrat kane nje penis te madh. Nuk ka dyshime! I dihet tanime se cfare eshte e rendesishme gjate seksit ndjesite, butesi, besimi, dhe gjera te...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Anova Research

  | Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 30 Jul, 2018 tek Kërkoj Punëtor

Kërkojmë Intervistues telefonik që flasin gjuhën gjermane që kanë aftësi të mira komunikimi dhe kuptojnë metodologjitë e hulumtimit telefonik.| Përfitimet: -Kontratë pune konform...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.047332 seconds to load. Memory usage: 6.00 M