Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Lokali ne qender shitet ose jepet me qira

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 14 Mar, 2018 tek Objekte afariste për shitje

Shitet ose jepet me qira lokali i rinovuar ne qender e ngushte te Prishtines, rruge shume e frekventuar dhe e kerkuar nga bizneset, Çmimi sipas marreveshjes. Tel. 045 50 20 44. Viber +38345502044

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.035737 seconds to load. Memory usage: 5.64 M