Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Ofrojm Pune Saldues (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 12 Feb, 2019 tek Materiale Ndërtimore

Detyrat dhe Pergjegjesite : • Saldimi cilesor dhe profesional i prodhimeve individuale dhe serike (saldim robotik MAG, TIG) • Optimizimi i proceseve salduese • Vetekontrolli ne...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Skele Conradkern made in Schweiz

11.00€  | Kosovë, Pejë
Publikuar më 05 Nov, 2018 tek Materiale Ndërtimore

Skele me shumic ne shitje te ardhura nga zvicrra ne Kosov Decan

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.041307 seconds to load. Memory usage: 5.59 M