Ndrysho kërkimin tuaj


Krahaso - 0 shpallje


Asnjë shpallje për krahasim

FOTOGRAFI ·  LISTË

Shes mobiljet per sallon ondulimi

Kosovë, Prishtinë
Publikuar më 09 Jul, 2018 tek Mobilje

Shes komplet inventarin per sallon ondulimi ne gjendje shume te mire,aspak te demtuara. Çmimi i volitshem me marreveshje ! Nr. kontaktues(+ viber) +38349615888

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shes Komoden

30.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 11 Apr, 2018 tek Mobilje

Permasat 130 me 50. Qmimi 30 Euro

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Mobilet

350.00€  | Kosovë, Gjilan
Publikuar më 11 Apr, 2018 tek Mobilje

Mobilet jane shume te ruajshme,jane perdorur vetem nje vit.

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

Shiten Mobiljet dhe Dyert - Shume te ruajtura

70.00€  | Kosovë, Therandë
Publikuar më 23 Feb, 2018 tek Mobilje

Shiten, shume te ruajtura: Dhoma e Gjumit - 300euro Dera e Hymjes - 200 euro Dritare e madhe e shkalleve - 100 euro 3Dyer te Ballkonit - 70 euro Copa Gjindemi ne Therande Numri i tel:...

Krahasoni me shpellje tjera    Shpërndaje  Ruaje  Detalet   Kontakto

 

This page took 0.087218 seconds to load. Memory usage: 5.65 M