Shitet shtëpia së bashku me 5 ari

Publikuar më 02 Nov, 2019 | Numri i Vizitave: 34 | ID: #7365
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   04433391
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Matiqan
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   2
Sipërfaqja e Truallit:   500 ari
Viti i ndërtimit:   2005

Përshkrimi

Shitet shtëpia së bashku me 5 ari ne Matiqan, përkatësisht ne rrugen: Ejup Begolli. Trualli dhe shtëpia posedojnë dokumentacion të rregullt. Çmimi sipas marrëveshjes dhe i negocijueshëm.


Info:
Emri Juaj: Venet
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes

Shes

Kosovë, Gjakovë
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
1+1 Plazh Durres prane ADRIATIK 1

1+1 Plazh Durres...

Shqipëri, Durrës
35,000.00€This page took 0.136359 seconds to load. Memory usage: 6.09 M