Super Apartament 1+1 me Oborr Vala Mar Rezidenc Gjiri Lalzit

 61,000.00€

Publikuar më 30 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 56 | ID: #7363
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   61 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 58 m2 oborr kati i 1 banim tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, 1 vend parkimi.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Dysheme me pllaka   Garazhë
  Parkim

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër asfaltit
  Afër plazhës   Afër pyllit

Info:
Emri: ImmoAlbania

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
52,000.00€
Ofrohet banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Ofrohet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€
Super Apartament 1+1 me Oborr Vala Mar Rezidenc Gjiri Lalzit

Super Apartament...

Shqipëri, Durrës
61,000.00€This page took 0.065354 seconds to load. Memory usage: 6.08 M