toka ne shitje

 0.00€

Publikuar më 27 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 55 | ID: #7361
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +447813343477
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Kastriot
Info shtes për adresë:   Babimoc
Sipërfaqja e Truallit:   82 ari

Përshkrimi

RISI RISI SHITET TOKA
Hapesira 82 ari
Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC
Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle

Toka ka hapsir prej 82 ari
Toka gjendet ne magjistralen prishtin -mitrovic ne fshatin babimoc komuna obiliq
Toka gjindet ndermjet bazentit swiss dhe ndermjet shpis zhivoradit,dhe fabrika Mozaiku mbi hapsire te tokes nuk gjendet as nji tel I rrymes apo telefonit Toka mundet te perdoret per; fabrik, hotel, restoran ,apo banim. Toka ka rryme aty gjendet edhe trafo

Me kontaktoni ne: +447813343477


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Ujësjellës
  Rrymë   Linjë Telefoni
  Linjë Interneti

Rrethina
  Afër qendres   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Bedri Duraku
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

Shitet Pllac ne...

Ulqin
45,000.00€
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a

AGJENCIONI PER...

Kosovë, Pejë

truell

Kosovë, Vushtrri
3,500.00€

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
0.00€This page took 0.054588 seconds to load. Memory usage: 6.03 M