Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

 165,000.00€

Publikuar më 18 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 65 | ID: #7350
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044207003
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Hajvali
Dhoma gjumi:   6
Banjo:   2
Sipërfaqja e Truallit:   12 ari

Përshkrimi

Shitet shtepia ne Hajvali afer banesave Diamond Residence . Shtepia eshte 270 m2 eshte me dokumentacion ne rregull ka uj te ujsjellsit dhe me bunar 24/7 uje , internet , kanalizim .
Shtepia eshte dy kat + podrumi
Podrumi : Garazhe per makine , shpajz, dhomen e nxemjes qendror dhe nje koridor te madhe qe shfrytezohet per larjen the tharjen e rrobave .
Kati i pare ka : Sallon me trapezari ka hapsir te madhe ,kuzhinen , dy dhoma gjumi ,1 banjo ,parahymje dhe koridor .
Kati i dyte ka: 3 dhoma gjumi te medha ku njera prej tyre ka edhe garderoben , 1 banjo .dhe nje nen kulem ku mund te shpfrytezohet .
Ka shkallet per kulem ku munde te shfrytezohet .
Shtepia ka 12 ari trual dhe eshte ne rendin e tret nga rruga kryesore dhe shum afer banesave Diamond Residnec dhe spitalit Australian .
Nese ndokush eshte i interesuar per te hapur qerdhe eshte vend i pershtatshem,
Per qmim ,foto dhe informata me te hollsishme na shkruani ne nr tel:044207003


Info:
Emri: Ajet

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepin ne prishtin

Shes shtepin ne...

Kosovë, Prishtinë
90,000.00€
Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit, Vala Mar

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
64,500.00€
Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet apartament 1+1 Vala Mar Gjiri Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
57,000.00€This page took 0.054518 seconds to load. Memory usage: 6.08 M