Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Durresit.

 38,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 92 | ID: #7349
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Qerret
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   74 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me cmim oferte ne faze pllake, ne Qerret te Durresit.
Ndodhet 100 m larg detit, 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim me nje siperfaqe totale prej 74 m2 i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje fantastike nga deti.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Ballkon   Ashensor

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër asfaltit
  Afër plazhës

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet banesa e mobiluar ne Dardani - Te Santea

Shitet banesa e...

Kosovë, Prishtinë
80,000.00€
Super Apartament 1+1 me Oborr Vala Mar Rezidenc Gjiri Lalzit

Super Apartament...

Shqipëri, Durrës
61,000.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a

AGJENCIONI PER...

Kosovë, PejëThis page took 0.061243 seconds to load. Memory usage: 6.07 M