Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

 240,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 50 | ID: #7347
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   4
Banjo:   2
Sipërfaqja e Shtëpis:   500 m2
Sipërfaqja e Truallit:   500 ari
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Vila disponon siperfaqe parcele 433 m2, siperfaqe brendshme 173 m2, siperfaqe verande 56 m2.
Organizohet ne katin perdhe nga 1 dhome gatimi dhe ngrenie, 1 sallon ndenjeje, 1 tualet dhe 1 depo, ne katin e dyte nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 verande plus 2 poste parkimi te hapura. E gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Dysheme me parket
  Podrum   Ujësjellës
  Sigurim   Garazhë
  Parkim   Kopësht
  Oborr të rethuar

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër asfaltit   Afër plazhës
  Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

shitet shtepia ne hajvali

shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
135,000.00€
Shitet shtëpia së bashku me 5 ari

Shitet shtëpia...

Kosovë, Prishtinë
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari truall

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
165,000.00€
Shitet shtepia ne Hajvali

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
170,000.00€This page took 0.051107 seconds to load. Memory usage: 6.09 M