Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit

 115,900.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 60 | ID: #7345
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   101 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 90.9 m2 sipërfaqja e përbashkët 9.4 m2 Sipërfaqja totale 100.3 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me parket
  Ballkon   Ashensor
  Garazhë   Parkim

Rrethina
  Afër restorantit   Afër asfaltit
  Afër plazhës   Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesa ne shitje 55m2+49m2  bregu idiellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
Super Apartament 1+1 me Oborr Vala Mar Rezidenc Gjiri Lalzit

Super Apartament...

Shqipëri, Durrës
61,000.00€
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a

AGJENCIONI PER...

Kosovë, Pejë
Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
65,000.00€This page took 0.053452 seconds to load. Memory usage: 6.08 M