Shitet apartament 1+1 Gjiri i Lalzit

 52,000.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 38 | ID: #7340
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   58 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i Vala Mar Residenc.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 58.32 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005 +355686511111


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Parkim

Rrethina
  Afër asfaltit   Afër plazhës
  Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shiten banesa ne Struge afer liqenit te Ohrit

Shiten banesa ne...

Maqedoni, Strugë
Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Durresit.

Shitet apartament...

Shqipëri, Durrës
38,000.00€
Banesa ne shitje 55m2+49m2  breg diellit!

Banesa ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
48,000.00€
BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG BREGU i DJELLIT!

BANESA NE SHITJE...

Kosovë, Prishtinë
45,000.00€This page took 0.050258 seconds to load. Memory usage: 6.08 M