Shitet apartament 2+1 Gjiri i Lalzit, Vala Mar

 64,500.00€

Publikuar më 16 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 36 | ID: #7338
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +355686511111
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Gjiri Lalzit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   80 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, parkim. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Ujësjellës
  Garazhë   Parkim

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër plazhës   Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: ImmoAlbania Real Estate
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes shtepine

Shes shtepine

Kosovë, Prishtinë
40,000.00€
Shitet shtëpia së bashku me 5 ari

Shitet shtëpia...

Kosovë, Prishtinë
Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
Shitet Vile Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1.

Shitet Vile Gjiri...

Shqipëri, Durrës
150,000.00€This page took 0.051854 seconds to load. Memory usage: 6.09 M