Oferta pune në (GJERMANI)

 

Publikuar më 07 Oct, 2019 | Numri i Vizitave: 41 | ID: #7329
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   043730303
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te stacioni i autobusave afer ba

Përshkrimi

Gjermania

kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Ndihmës në ndërtimtari

Eksperiencat :
• Përvojë në ndërtimtari dhe hapje të kanaleve
• Përkrahje në mirëmbajtjen e punishteve
• Punë të ndryshme ndihmëse në punishte

Nr kontaktues:

+38343730303
+355697778600

Adresa: Prishtinë te Stacioni i autobusave afer bankes ekonomike Rr.Rexhep krasniqi,Nr 13

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu


Info:
Emri Juaj: kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

SHPALLJE PËR PUNË PRAKTIKE-Marketing Digjital

SHPALLJE PËR...

Kosovë, Prishtinë
Oferta pune ne Suedi

Oferta pune ne Suedi

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjilan

Ofertë punësimi...

Kosovë, Gjilan

N.N.SH MONDI DEKOR

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.067804 seconds to load. Memory usage: 5.97 M