Ndertimtari

 

Publikuar më 08 Sep, 2019 | Numri i Vizitave: 28 | ID: #7311
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38344137420
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Rr.kuksi.202 prishtine

Përshkrimi

Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht glet suvatim knauf ngjyra etj MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE


Info:
Emri: Zymer morina

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Ndertimtari

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.048575 seconds to load. Memory usage: 5.90 M