Renault

 500.00€

Publikuar më 04 Sep, 2019 | Numri i Vizitave: 29 | ID: #7308
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349426509
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Mitrovicë
Info shtes për adresë:   Arta
Marka:   Renault
Modeli:   Megane
Viti:   2012
Kilometrat/Milet:   160 Km/Mi
Motori:   1.5L
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Hiri
Kondicioni:   i/e përdorur

Përshkrimi

Renault Mégane Grandtour
1.5 dCi turbo
110 KF
Dizel
160 000 km
Manuell
6 shpejtsi

Air condition
Aux/usb
Bluetooth
Multifunction vallone
Airbag
Parking censor
Sensor shiu
Goma te dimrit

Antispin system (TCS)
Ndalje assistants (BA)
Shpejtsi kontrollimi

Vetura osht shum e rujtne
Serviset te bone rregullisht
Ka libren e servisit komplet
Hargjit shum pak
Vetura shkon shum mir

Per ma shum info kontaktoni ne nr +38349426509
+46736123914 viber


Interieri
  Uleset me ngrohje

Siguria
  Alarm (Kundër vjedhjes dhe thyerjes)

Fuknsionaliteti
  Kasetofon   Klimë
  Navigacion   Audio lidhje AUX IN
  Lidhje Bluetooth   Senzorë per parkim
  Treguesi i temperatures së jashtme   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike

Info:
Emri: Jeton

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Vetura ne shitje

Vetura ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,500.00€
Shes OPEL ZAFIRA Sport me sonzora parkingu dhe me 7 ulëse

Shes OPEL ZAFIRA...

Kosovë, Prishtinë
Renault

Renault

Kosovë, Mitrovicë
500.00€This page took 0.060912 seconds to load. Memory usage: 6.22 M