Banese me qera ne Ulpiane/te fontana lire dhe mire

 240.00€

Publikuar më 27 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 153 | ID: #7302
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te fontana
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qera te fontana afer pompes benzines Ekfiksit.
Banesa gjendet ne katin e trete, komplet e mobilume dhe sapo e renovume. e pershtatshme per familjar dhe studenta.
Per me shume info lajmrohuni ne nr telit +38344248277- i njejti edhe ne viber


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banes me qera

Banes me qera

Kosovë, Prishtinë
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€
Banesa

Banesa

Kosovë, Prishtinë
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€This page took 0.068558 seconds to load. Memory usage: 6.09 M