Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

 240.00€

Publikuar më 20 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #7298
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044248277
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   te rrethi
Dhoma gjumi:   2
Sipërfaqja:   50 m2

Përshkrimi

leshohet banesa me qera te fontana ne lagjen Ulpiana.
Banesa gjendet te rrethi afer pompes benzines Exfiksit.
banesa ka 2 dhoma eshte komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe eshte ne katin e trete.
Per me shume info lajmrohu ne nr. telit +38344248277


Info:
Emri: Kastriot

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€
Kerkojme banese me qira per nderkombetare

Kerkojme banese me...

Kosovë, Prishtinë

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
200.00€

BANESA PER QERA

Kosovë, Prishtinë
290.00€This page took 0.054525 seconds to load. Memory usage: 6.09 M